GTA SA legendos

Leatherface

Hm... Faktas kaip blynas jog tai yra modas. Jį galite atsisusti iš kokio GTA fanu saito(pažiūrėkit į skiltį VISI GTA MODAI IR FAILAI). Apie jį: tai kaimietis kurį galite sutikti kaimo teritorijoj tik jis yra lentpjūvei ir su grandininiu pjuklu.

Bigfoot

Taip taip Bigfotas yra grynas modas. Nors tai modas galintis buti kelių skirtingų rušių: misija vardu SHADY CABIN ir paprastas sniego žmogus.

UFO

Na tai legenda kurią man buvo sunku aprasyti. Tai kai kurie mano, kad UFO gta sa žaidime yra naktį mirksinti švieselė kiti, kad modas kuris prisdeda kaip transporto priemone ir t.t.. Iš tiesų kai kada nete  pasirodo  suklastotų nuotraukų. Bet  aš sakau , kad tai netiesa. Tai tik modas...

Ghost car

Ne ne tai mašina kuri ir be modo nurieda nuo kalno. Nors galima rasti  ir modų. Kurie pradeda tave gaudyti. Bet dažniausiai tai buna tik nufilmuotos apgaulės.

Ghost

Vaiduokliai??? Kaip tai? Na vaiduokliai tai tokia legenda kaip antai ant moutn chiliad vienas (netikiu). Dažniausiai be modo neapseisim, bet ką žinai? Asmeniškai aš SA nebuvau sutikęs nė vieno vaiduoklio. Yra išimtis: CJ motinos vaiduoklis jų name. Tuo aš tikiu nors dar jo nusutikau. Sakau 90 procentų, kad  tai gali būti.

Zombis

Na zombį gta sa galima „pagaminti“ įvairiai. Taip taip aš sakau pagaminti, nes youtube.com yra „instrukcija“ . Na, o visa kita as skaitau modais.

Suicidal Photographer

Jei kas nesate girdėje šios legendos tai aš jums pasakysiu jog tai yra žmogus su fotoaparatu kažką(?) fotografuojantis ir po to lendantis į vandenį. Šiurpu... Bet tai tiesą, tai ne modas (!). Kartais jis net juo eina (?!).

jei neužsikrauna visi filmukai atnaujinkit puslapį reload ar refresh